صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > بازدید 7 ساعته مدیر مخابرات منطقه تهران از 3 مرکزمخابراتی

 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید 7 ساعته مدیر مخابرات منطقه تهران از 3 مرکزمخابراتی


 مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران  به همراه تعدادی از مدیران از سه مرکز ملت منطقه 3، ولیعصر (عج) منطقه 7 و دانشگاه منطقه 6 از بخش های MDF، سوئیچ، شبکه و امور مشترکین این مراکز بازدید و در جلساتی جداگانه عملکرد این مراکز را بررسی و در جریان فعالیت ها و تلاش های این مراکز در جهت خدمت رسانی به مشتریان قرار گرفت.

 به  گزارش پیام تهران آنلاین ،مدیر مخابرات تهران  در جریان بازدید از  این مراکز که با حضور مدیران کل هر منطقه معاونان تجاری و فنی و روسای این مراکز بصورت جداگانه انجام شدروسای مراکز گزارشی از فعالیت ها وعملکرد مراکز در زمینه های فنی ،  نحوه ارایه سرویس  به مشتریان ، وضعیت درآمد مراکز و مشکلات مرکز خود گزارشی ارایه کردند. ودر ادامه پس از تبادل نظر  راهکارها  وراهنمایی ها ارایه ودستورهای لازم توسط مهندس ملک جعفریان  در جهت بهبود ورفع مشکلات این مراکز صادر شد.

وی  در جلسات هر مرکز  همچنین بر تعامل با شهرداری ها، بهینه سازی در ارایه خدمات به مشتریان بویژه مشتریان تجاری ، بهینه سازی در هزینه ها و افرایش درآمد مراکز تاکید کرد.


در این بازدید که حدود 7 ساعت به طول انجامید. مهندس ملک جعفریان به همراه مهندس ملکی معاون شبکه ومهندس ستوده مدیر کل دفتر برنامه ریزی ، ذ والفقاری مدیر کل  دفتر روابط عمومی ومهندس زحل مدیر کل فروش خانگی  با کارکنان مراکز، شبکه ، سوئیچ و MDF، امور مشترکین و سایر قستمهای مراکز دیدار  واز نزدیک   از روند فعالیت آنان بازدیدکرد.

 

مرکز ملت


 

مرکز ولیعصر عج

 

 

مرکز دانشگاه
١٢:٢٤ - چهارشنبه ٣ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٢٩٥١    /    تعداد نمایش : ٤١٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج